#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Київщина
Чорнобиль
Пригоди
Надзвичайні ситуації

Порушники-іноземці та неповнолітня киянка: черговий "улов" в зоні відчуження ЧАЕС

16.10.2019 Руслан Семенець 0

На території зони відчуження ЧАЕС працівниками поліції було виявлено та затримано дві групи сталкерів, які проникли в зону з метою туризму.

Громадян Республіки Білорусь 39 та 40 років було затримано у місті Прип’ять.

Інших порушників було знайдено поблизу відселеного села Стачанівка, серед них була і 16-річна киянка, яка перебувала у розшуку. Вона разом з друзями 19, 22, 27 років вирішила прогулятися радіаційною територією задля розваги.

У відношенні даних громадян було складено адміністративні протоколи за ст. 46-1 «Порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Порушникам загрожує покарання у вигляді штрафу від 20 до 30 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Матеріали справ направлено до Іванківського районного суду Київської області для прийняття рішення та до Державної міграційної служби для скорочення терміну перебування іноземців в Україні.

На батьків неповнолітньої дівчини складено протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Відділ комунікації поліції в Київській області