Новини
Новини світу

Португалія передала Україні три танки Leopard 2 (ВІДЕО)

Країна обіцяє й надалі підтримувати український опір незаконному вторгненню Росії.

Україна отримала від Португалії танки Leopard 2A6. Мова йде про три одиниці.

Про це повідомляє МіністерствО національної оборони Португалії.

"3 танки Leopard 2A6, обіцяні Португалією, вже в Україні. Вони доставлені, як було визначено нашими партнерами. Португалія продовжує підтримувати український опір незаконному вторгненню Росії".

Спочатку в Португалії повідомили про намір відправити Україні чотири одиниці Leopard 2, але потім стало відомо, що країна відремонтувала і вже в березні передасть Києву три таких танки.

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що Німеччина також передала українській стороні всі вісімнадцять танків Leopard 2, які було обіцяно. Техніка вже знаходиться на території України.

До слова, Євросоюз виділить понад 15 мільйонів євро, які будуть спрямовані на будівництво двох зруйнованих внаслідок збройної агресії рф садочків, капітального ремонту Макарівського ліцею № 2, терапевтичного та поліклінічного корпусів нашої лікарні.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.