Події
Київ

Поплавський виганяє з гуртожитків студентів, які переховуються від обстрілів (ВІДЕО)

Студентів обіцяли евакуювати до Львова, але місць для усіх не вистачає.

Студенти КНУКіМу заявили, що Михайло Поплавський виганяє їх із гуртожитку, де вони ховаються від обстрілів. Війна застала студентів у Києві, адже їх викликали зі своїх міст для масовки на концерті "Українська пісня року". 

Спочатку викладачі університету тиснули на них та їхніх батьків морально. Пізніше поставили ультиматум – виїхати до вечора 10 березня.    

Хлопців і дівчат обіцяли евакуювати до львівської філії університету, але місць вистачить не для всіх.   

Студенти записали звернення, у якому нагадали, що приміщення, де вони перебувають, під час війни не належить нікому, окрім держави.

“Він (Поплавський – ред.) приїжджав три рази, усілякими методами хотів нас звідси вигнати. Сказав, якщо ми не поїдемо, то завтра зі зброєю за нами прийдуть – хлопців кинуть як гарматне м'ясо під Ірпінь, а на нас, дівчат, у нього свої плани, волонтерити в гарячих точках”, – йдеться у зверненні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.