Новини
Обухів
Кримінальні новини

Понад 40 га незаконно розданої землі у Конча-Заспі ГПУ намагатиметься повернути державі


Прокуратура вимагає повернення у державну власність 41 га землі в Конча-Заспі, що протиправно опинилась у власності осіб, наближених до колишнього народного депутата України.

Прокуратурою Київської області до Обухівського районного суду подано позовну заяву про витребування у власність держави з чужого незаконного володіння 41 га землі, які знаходяться в межах ландшафтного заказника на лівому березі озера «Конча» в Обухівському районі.

Так, у 2010 році розпорядженням Обухівської районної державної адміністрації всупереч вимог земельного законодавства у приватну власність 23 громадян безоплатно відведено земельні ділянки за рахунок земель лісогосподарського призначення, водного та природно-заповідного фондів. У подальшому вказані «підставні» особи відчужили отримані земельні ділянки на користь третіх осіб, з відповідним їх поділом та об’єднанням. Відтак, весь масив незаконно відведених земель опинився у власності чотирьох фізичних осіб, наближених до одного з колишніх народних депутатів України.

Джерело