Головні новини
Суспільство
Культура

Помер український історик, письменник і громадський діяч Дмитро Капранов

Сумна звістка зі сфери культури

Помер український історик, письменник і громадський діяч Дмитро Капранов - зображення
facebook.com/radioNV.ua

Про це повідомили на сторінці братів Капранових у Facebook.

"Друзі, в нас біда. Сьогодні зранку раптово помер Дмитро. Коли і де прощання, напишу завтра. Все решта скасовується, пробачте", — написали у дописі.

Дмитро Капранов народився 24 липня 1967 року в Дубоссарах, нині Молдова. Дитинство та шкільні роки провів в Очакові Миколаївської області, а вже вищу освіту здобував у Москві.

Дмитро розом зі своїм братом Віталієм Капрановим, повернувшись в Україну, брали активну участь в громадській та письменницькій діяльності.

Згодом розвивали власне видавництво "Зелений пес" і разом презентували роман "Забудь-річка".

Помер український історик, письменник і громадський діяч Дмитро Капранов - зображення
Фото - Facebook

Капранови часто виступали ведучими телепроєктів, а останні роки активно розвивались у свері блогінгу.

Зокрема брати були ведучими YouTube-каналу "імені Т.Г. Шевченка", де вони розповідали цікаві факти з історії України та світу.

Прощання з Дмитром Капрановим відбудеться 18 квітня об 11:00 у Михайлівському соборі. Поховають публіциста на Байковому кладовищі.

Нагадаємо, увечері 15 квітня стало відомо, що на фронті загинув сержант 59-ї бригади ЗСУ Павло Петриченко, який є автором петиції щодо обмеження роботи онлайн-казино.

Помер український історик, письменник і громадський діяч Дмитро Капранов - зображення
Фото - Facebook.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.