Новини
Культура
Новини Кіно

Помер герой найвідомішої радянської новорічної казки Андрій Мягков


На 83-му році життя пішов радянський і російський актор Андрій Мягков. Про його смерть повідомила пресслужба МХТ імені Чехова, в якому працював актор.

фото з відкритих джерел

Пресаташе МХТ ім. Чехова сказала, що точна причина смерті наразі невідома, повідомляє BBC news Україна.

Мягков народився у Ленінграді в 1938 році. У 1965-му він закінчив школу-студію МХАТ, після чого потрапив у театр "Современник", а у 1977-му перейшов у Московський художній театр імені Чехова.

Досягнення в кіно

У фільмі вперше знявся в 1965 році в ролі дантиста Чеснокова в комедії «Пригоди зубного лікаря». Багато років знімався у режисера Ельдара Рязанова, в тому числі у фільмах «Іронія долі», «Службовий роман», «Гараж» і «Жорстокий романс», повідомляє Вікіпедія.

фото з відкритих джерел

Загалом на його рахунку - ролі в десятках фільмів, що виходили на екрани, починаючи з 1960-х. За роль в «Іронія долі...» Мягкова нагородили державною премією СРСР, за роль у "Службовому романі" - держпремією РРФСР імені Васильєвих.

фото з відкритих джерел

Позиція актора щодо анексії Крима

Мягков свого часу виступав проти анексії Криму Росією. У 2015 році Міністерство культури навіть внесло його до "білого списку" діячів культури, які підтримали територіальну цілісність України.

Раніше «Погляд» повідомляв, що помер відомий італійський композитор Енніо Морріконе. Великому музикантові та композитору, автору найкрасивіших саундтреків італійського та світового кіно був 91 рік. Кілька днів тому Енніо Морріконе зламав стегнову кістку.

Також ми повідомляли, що після тривалої хвороби померла українська актриса Оксана Вороніна. Глядачам акторка відома роботами у таких серіалах, як «Кріпосна», «У неділю зранку зілля копала», «Поганий хороший коп», «Тільки не відпускай мене» та «Владика Андрій».

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.