Поліцейські Вишгородщини удосконалили свої знання із домедичної допомоги
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1018_Domedychna1.jpg)
Заняття проводили співробітники поліції, які мають відповідні сертифікати.
У роботі поліцейських нерідко виникають ситуації, коли їм буває необхідно негайно «перевтілюватися» у медиків, аби надавати людям допомогу, поки приїдуть лікарі. Звісно, правоохоронці володіють азами домедичної допомоги, але вміння постійно потрібно вдосконалювати.
Співробітники Вишгородського відділу поліції прагнуть постійно поповнювати багаж медичних знань. І на недавніх заняттях із залученням фахівців домедичної підготовки оновили теоретичну й практичну базу з надання першої допомоги.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1018_domedychna2.jpg)
«Відпрацювали алгоритми дій за такими темами: серцево-легенева реанімація немовляти та дорослого, обструкція дихальних шляхів у немовляти та дорослого; зупинка кровотечі з використанням турнікету, джгутів та бандаж. Також відпрацювали надання допомоги при судомних та епілептичних нападах», повідомив Вишгородський відділ поліції.
Заняття проводили співробітники Вишгородського відділу поліції, які мають відповідні сертифікати.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/1018_domedychna3.jpg)