#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Україна

Покидають Україну: Росія евакуює своїх дипломатів (ВІДЕО)

18.01.2022
Росія евакуює своїх дипломатів та їхні родини з України.

Як повідомляє The New York Times, на автобусах Україну вже покинули 18 осіб. В основному це діти та дружини російських дипломатів. Їх вивезли до Москви.

Зазначається, що найближчими днями очікується від’їзд ще 30 осіб з посольства в Києві та львівського консульства. Дипломатам РФ в інших українських містах теж наказано готуватися.

Втім, російське МЗС намагалося спростувати інформацію про евакуацію  з України. Там заявили, що посольство у Києві працює в штатному режимі.

Американське видання відзначає, що можливою причиною евакуації є підготовка до можливого вторгнення вже найближчим часом. Також вони не виключають, що це може бути пропагандистським ходом.

Нагадаємо, Росія активно перекидає військову техніку до кордонів України.

Раніше повідомлялося, що спецслужби країни-агресора, щоб звинуватити Україну, вдалися до провокацій щодо своїх же військовослужбовців.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.