#міська рада #міська рада #Розслідування #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #Карплюк #міська рада #ірпінь #Освіта #ірпінь #міська рада #Земля #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти
Новини
Україна
Київщина

Погода на 28 жовтня: в Україну атмосферний фронт принесе дощі

29.10.2019 0 Бобрик1 Юлія1 0

У вівторок, 28 жовтня, більшу частину України накриють дощі. Натомість на Київщини весь день протримається хмарна погода, хоча й буде сухо.

За словами синоптик Наталки Діденко, в Україну нарешті завітав атмосферний фронт, що дуже добре видно на фото з супутника. Фронт несе із собою дощі, щоправда, переважно невеликі.

«29-го жовтня, волога погода переважатиме повсюди, як не з туманами, то ще із дощовими залишками фронту. Оскільки фронт – холодний, то за ним поширюється, відповідно, холодне повітря. Теплу погоду поступово витіснятиме з нашої території антициклон Oldenburgia, який перебуває поки що аж під Ісландією. В Україні поступово холодає», – пише Наталка Діденко. – «У Києві 29-го жовтня суттєві опади не передбачаються, максимум мряка або десь зашпортається незначний дощ. Температура повітря протягом дня не вище +10 градусів».

За прогнозом Укргідрометцентру, 29 жовтня на Київщині температура повітря вночі становитиме 3..5°С, вдень 7..9°С, вітер північно-західний 7-12 м/с, вночі та вдень без опадів.