Новини
Біла Церква
Аварії та ДТП

Подякувати за допомогу: постраждала у ДТП розшукує небайдужого чоловіка з Білої Церкви


Постраждала у ДТП дівчина, її сестра та родина розшукують небайдужого чоловіка, який, не маючи ніякого відношення до ДТП, зупинився та допоміг людям, провівши на місці аварії близько 4 годин.

Раніше "Погляд" писав про те, що 30 грудня біля села Віта-Поштова Києво-Святошинського району під час ДТП зіткнулося 7 автівок.

З'ясувалося, що в той день одній із постраждалих допоміг небайдужий чоловік, чиє фото ви бачите перед собою. Ірина Воротиліна - сестра дівчини - розшукує його, щоб подякувати йому за допомогу.

Ось що вона пише з цього приводу у фейсбук-групі "Типова Україна":

"Шукаю ось цього хлопчину на фото. 30 грудня біля с. Віта-Поштова сталося ДТП з 7 авто. Серед водіїв, які постраждали, була моя сестричка. Цей хлопчина, не маючи ніякого відношення до ДТП, зупинився та допоміг їй. Він відігрів її, поранену, у своєму авто та провів на місці аварії біля 4 годин, допомагаючи її чоловікові. На жаль, шоковий стан та госпіталізація по швидкій завадили сестрі познайомитись з ним. Єдине, що відомо, це те, що він з м. Біла Церква. Прошу всіх, кому не складно, перепостити це посилання, можливо він побачить і прочитає, як сильно я та моя родина вдячні йому за допомогу та піклування. Нехай Бог береже його та його родину від усього злого, що може бути у житті. Дякуємо тобі, ДРУЖЕ!!!"

Якщо ви знаєте цього чоловіка, пишіть коментар ТУТ.

Нагадаємо, раніше "Погляд" повідомляв про те, що у Фастівському районі в ДТП постраждали п’ятеро людей.

Також ми розповідали, скільки штрафів склали патрульні в перший день 2021 року.