Новини
Буча
Суспільство

У Бучанській громаді вже розгорнуто 26 стаціонарних пунктів незламності

Також планують облаштувати ще не менше трьох десятків мобільних таких пунктів.

У Бучанській громаді вже розгорнуто 26 стаціонарних пунктів незламності - зображення
Фото: БМР

У Бучанській громаді вже розгорнуто 26 стаціонарних пунктів незламності. Про це повідомив мер Бучі Анатолій Федорук у своєму Telegram-каналі в середу, 30 листопада.

Зазначається, що в основному пункти знаходяться в приміщеннях соціальних об’єктів – це школи, садочки, адміністративні будівлі. Проте на цьому в громаді зупинятися не збираються та планують облаштувати мобільні пункти.

"Хочемо облаштувати ще не менше трьох десятків мобільних Пунктів Незламності в різних куточках громади. Вони будуть оснащені генераторами, буржуйками, водою, печивом і всім необхідним для обігріву в справжні морози", –

мер Бучі Анатолій Федорук

Крім того свідомі бізнеси, які вже і так надають послуги з обігріву та доступу до інтернету відвідувачам, закликають реєструвати свої пункти незламності, щоб кожен міг за потреби швидко знайти їх.

Нагадаємо, на Київщині вже відкрили 278 пунктів незламності.

Читайте в матеріалі "Погляду", де саме працюють пункти обігріву та незламності в Бучанському районі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.