Новини
Суспільство
Технології
Україна-суспільство

В Україні запустили бот-помічника для пошуку "Пунктів незламності"

Це дозволить українцям за потреби швидше знаходити необхідні адреси пунктів.

В Україні запустили бот-помічника для пошуку

В Україні запустили бот-помічника для пошуку "Пунктів незламності". Про це повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко.

За його словами, Україна готується до будь-яких подальших сценаріїв. Тому в країні запустили мережу "Пунктів незламності", де люди можуть отримати зв’язок, підзарядити гаджети, зігрітися, ми запустили мережу "Пунктів незламності". Натомість, щоб всі могли швидше та зручніше їх знаходити розробили та запустили спеціальний бот-помічник.

Бот-помічник дозволить отримати інформацію про:

  • роботу пунктів;

  • їхні адреси;

  • послуги, які там можна отримати.

Інформація у боті щоденно оновлюється. А на випадок відсутності зв'язку, рекомендують зберегти необхідні адреси або зробити скріншоти.

Зазначається, що адреси "Пунктів незламності" у населених пунктах, які розташовані поруч з лінією бойових дій (до 40 км), – це Дніпропетровська, Запорізька та Харківська області, а також по всій території Донецької та Херсонської областей, не розголошуються з міркувань безпеки. Цю інформацію там можна дізнатися в органах місцевої влади.

Нагадаємо, в листопаді по всій країні запрацювали "Пункти незламності", в яких є світло, вода, тепло та зв’язок. Зокрема, в Бучанській громаді вже розгорнуто 26 стаціонарних пунктів незламності. А на Київщині вже відкрили 278 пунктів незламності. Натомість в Ірпені планують відкрити перший в Україні "Чотрилапий пункт незламності".

Читайте в матеріалі "Погляду", де саме працюють пункти обігріву та незламності в Бучанському районі.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.