По Білій Церкві роз’їжджав алководій на краденому мопеді
Вчора, близько 4-ї години ранку, у Білій Церкві в районі проволку Ярового, патрульні зупинили водія мопеда марки Honda Dio за порушення правил дорожнього руху.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/102909677_1684197755080611_7047593712569449231_n.jpg)
Про це повідомляє патрульна поліція Білої Церкви.
Під час спілкування з інспекторами 43-річний водій повідомив, що він викрав викрав мопед двома годинами раніше поблизу багатоповерхівки на вулиці Північній.
На запитання поліцейських про вживання алкоголю перед тим, як сісти за кермо — чоловік відповів ствердно: «пив». Проте, пройти тест на стан алкогольного сп'яніння він відмовився.
На місце події викликали слідчих, а на чоловіка склали адміністративні матеріали за ч. 1 ст. 130 (керування в стані сп'яніння) КУпАП.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/103358443_1684197718413948_7387088532228501469_n.jpg)
Після цього, близько 7-ї години ранку на лінію 102 надійшло повідомлення про заволодіння транспортним засобом. Заявниця з вулиці Північної повідомила, що вчора ввечері невідомі викрали її мопед марки Honda Dio. Схвильована жінка мала при собі талон власника на мопед, а також фотографії.
Нагадаємо, нещодавно «Погляд» повідомляв, що у Білій Церкві затримали на гарячому злодія, який «обчищав» чужі кишені.