Пістолет у шафі: правоохоронці Обухівщини вилучили зброю на одному з товариств
До поліції надійшло повідомлення про те, що на території одного з місцевих товариств, директор у приміщенні виявив зброю. На місце події виїхала слідчо-оперативна група Обухівського відділу поліції.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72540252_1914536628690538_3907636871684947968_n.jpg)
В ході невідкладного огляду працівниками поліції було виявлено в роздягальні, одній із шаф у 31-річного працівника два предмета ззовні схожі на зброю та набої до мисливської рушниці. Всі речові докази вилучені та в подальшому будуть направленні на експертизу.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72414759_1914536632023871_2945813790815420416_n.jpg)
По даному факту відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.