Новини
Україна
Україна-суспільство

Після заворушень у Нових Санжарах, санаторій з евакуйованими українцями з Китаю охороняють цілодобово

23.02.2020 Бобрик Юлія 0

Національна поліція, Національна гвардія, Державна служба з надзвичайних ситуацій, медики санаторію, наші колеги з міністерства охорони здоров’я ведуть цілодобове чергування в санаторії. Повідомили в прес-службі Нацполіції.

Нагадаємо, 20 лютого 45 українців повернулись на батьківщину з карантинного міста Ухань, де лютує коронавірус COVID-19. Літак авіакомпанії SkyUp о 9:40 приземлився в аеропорту «Бориспіль» на дозаправку, після чого вилетить у Міжнародний аеропорт міста Харків. Звідти українських громадян разом із 27 іноземцями доправлять до медичного центру Національної гвардії України «Нові Санжари» у Полтавської області.

Пізніше з’явилося відео перебування евакуйованих українців з Китаю в санаторії «Нові Санжари».

Варто зазначити, що майже відразу після приїзду наших евакуйованих земляків поблизу санаторія почалися заворушення. Під час прибуття колони автобусів з українцями, які прилетіли з Китаю, агресивно налаштовані громадяни розпочали закидати їх та поліцейських камінням, повідомили в поліції Полтавської області. Групи агресивно налаштованих людей спровокували сутичку, тож поліція вимушена була припинити групове порушення правопорядку.

Наразі правоохоронці перевіряють будь-яку інформацію про наявність у Нових Санжарах провокаторів.

Вчора, 22 лютого, під час робочої наради у Нових Санжарах, радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко заявив безпеку та правопорядок у Нових Санжарах буде забезпечено.

«Національна поліція, Національна гвардія, Державна служба з надзвичайних ситуацій, медики санаторію, наші колеги з міністерства охорони здоров’я ведуть цілодобове чергування для того, щоб забезпечити безпеку громадян, які працюють у санаторії або перебувають на обсервації, і тих громадян, які мешкають в селищі Нові Санжари Полтавської області. І лікарі, і обслуговуючий персонал дотримуються найтонших рекомендацій, які розроблені Всесвітньою організацією охорони здоров’я», – зазначив радник міністра внутрішніх справ Іван Варченко.