Суспільство
Культура
Україна-суспільство

Пішла з життя українська телеведуча та акторка Руслана Писанка

Вона померла на 57-му році життя.

Пішла з життя українська телеведуча та акторка Руслана Писанка - зображення

19 липня не стало актриси та телеведучої Руслани Писанки. Як повідомляє ТСН з посиланням на власні джерела, це сталося у ніч з понеділка на вівторок.

"Велика війна змусила поїхати її до Німеччини. Там лікарі у Руслани Писанки діагностували важку хворобу. Руся практично нікому не казала про свою війну. Стежила за усіма подіями, допомагала, сміялась в трубку, будувала плани на майбутнє. Але хвороба сьогодні вночі нашу Русю забрала", –

ТСН

Серце артистки зупинилося на 57-му році. Про хворобу Писанка не розповідала публіці, завжди була усміхненою і життєрадісною.

Руслана Ігорівна Писанка (Писанко) народилася 17 листопада 1965 року у Києві в сім'ї кінооператора Ігоря Миколайовича Писанки, Лауреата премії Шевченка у 1973 році за документальний фільм "Радянська Україна".

1995 року закінчила режисерський факультет Київського державного інституту культури за спеціальністю "режисер телебачення".

Знялась у численних фільмах, зокрема в таких як: "Кілька любовних історій", "Москаль-чарівник", "Яблуко", "Принцеса на бобах", "Вогнем і мечем" та "Місяць-Одеса". Лауреат Державної премії України ім. Довженка за акторську роботу у фільмі "Москаль-чарівник". Брала участь у багатьох телепроєктах. До слова, після великої перерви Руслана повернулась на телебачення у "Твій день" на 1+1 рік тому.

Нагадаємо, 15 липня в День взяття Бастилії Ліну Костенко нагородили французським орденом Почесного легіону.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.