Пісенним заходом в Обухові вшанували захисників
14 жовтня в обухівському РЦКіД відбувся II Київський обласний фестиваль патріотичної пісні під назвою "Душа обпалена війною". У заході взяли участь відомі виконавці-афганці та творчі колективи Обухова, Білої Церкви та Києво-Святошинського району.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/73357421_688193701694368_402387583222415360_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71970574_688193331694405_3938290362514145280_n.jpg)
Перший такий фестиваль був проведений у минулому році в Білій Церкві. Цього року Обухів мав честь провести цей музичний патріотичний захід у себе.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/72908514_688193498361055_7439892785655709696_n.jpg)
"Фестиваль патріотичної пісні став уособленням великої пам'яті про тих воїнів, що не повернулися додому, сили згуртованості воїнів-афганців і непідробної мужності та самовідданості захисників України, що зараз воюють на сході. Щира подяка учасникам та організаторам фестивалю за пам'ять, за патріотизм, за справжню українську пісню", - зазначив на своїй сторінці у Фейсбуці міській голова Обухова Олександр Левченко.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/71763894_688193075027764_59733451670028288_n.jpg)