Новини
Васильків

Підтримка та покращення поліцейської діяльності – у Василькові побували представники КМЄС

15.10.2019 Надiя Проценко 0

Оскільки Васильківський відділ поліції спільно з Ірпінським та Переяслав-Хмельницьким відділами поліції були запропоновані для участі в європейському проекті «PRAVO», що передбачає пакет підтримки для покращення ефективності поліцейської діяльності, 15 жовтня у Васильків до місцевого відділку поліції завітали експерти Консультативної місії Європейського Союзу.

Радник із взаємодії поліції з громадою КМЄС Оса Дзюрсвік та спеціаліст із взаємодії поліції з громадою КМЄС Дмитро Мельник зустрілися з керівником поліції Васильківщини Михайлом Пелехом, щоб ознайомитися з діяльністю роботи підрозділу.

У ході цього робочого візиту представники Консультативної місії Європейського Союзу мали змогу оцінити готовність поліції до впровадження системи оцінювання ефективності роботи, а також їх потреби у технічній допомозі та тренінгах.

Крім того, гості ознайомилися із загальним станом правопорядку на території обслуговування, цікавилися безпекою дорожнього руху, реагуванням поліції на заяви та повідомлення громадян, співпрацею із засобами масової інформації та громадою, вивчали результати роботи поліцейських.

Отримані дані будуть використані для визначення готовності Васильківського підрозділу для реалізації проекту «PRAVO», згідно з яким васильківські правоохоронці отримають від європейських партнерів консультативну й технічну допомогу.

На додачу КМЄС буде ініціювати тренінги, надавати обладнання та сприяти координації між поліцією та громадянським суспільством.