Україна
Головні новини
Новини дня

Підсумки дня з ІА «Погляд» за середу, 22 грудня (ВІДЕО)

22.12.2021
Головні новини за сьогодні.

Інформаційна агенція «Погляд» підготувала підбірку найважливіших подій середи, 22 грудня 2021 року.

Сьогодні в Україні ввели в обіг нові банкноти

Нові купюри номіналом 50 та 1000 грн присвячені 30-річчю Незалежності України. Випустять кожну з пам'ятних банкнот тиражами по 30 000 штук. Коштуватимуть купюри номіналом 50 гривень – 64 гривні, а номіналом 1000 гривень – 1015 гривень.

Уряд планує підвищити зарплати лікарям у 2022 році

Міністерство охорони здоров’я України підготувало проєкт постанови Кабінету Міністрів про встановлення надбавки медичним працівникам бюджетних установ. З 1 січня 2022 року пропонують встановити мінімальну зарплату лікарів на рівні 20 тисяч гривень.

Відзавтра Київщина залишає «червону зону»

З четверга Київська область переходить до жовтої зони карантину, однак, як і раніше, відвідування низки закладів без COVID-документа буде заборонено.

Тарифи на електроенергію у 2022 році

З 1 січня 2022 року для населення продовжить діяти чинний тариф на електроенергію, який залежатиме від кількості спожитих кіловат-годин. Однак з травня тариф на електроенергію може зрости на 17,5%.

Україна спростовує інформацію щодо хімічної зброї на Донбасі

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив, що нібито 120 американських військових-найманців привезли на схід України хімічну зброю та готують провокацію. Україна своєю чергою заявляє, що ця інформація є черговим прикладом російської дезінформації.

Компанії Порошенка оштрафували на 280 мільйонів гривень

Антимонопольний комітет України оштрафував три компанії, які пов’язують з народним депутатом Петром Порошенком, оштрафували на загальну суму 283,63 мільйона гривень. Єдиними конкурентами групи компаній ROSHEN були імпортери.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.