Україна
Головні новини
Новини дня

Підсумки дня з ІА «Погляд» за понеділок, 27 грудня (ВІДЕО)

Головні новини за сьогодні.

Інформаційна агенція "Погляд" підготувала підбірку найважливіших подій понеділка, 27 грудня 2021 року.

Вагітних та жінок з малолітніми дітьми також візьмуть на військовий облік

Міністерство оборони повідомило, що взяття на військовий облік жінок – це не призов на службу. Жінки, які перебувають на військовому обліку, будуть призвані на військову службу у воєнний час. У мирний час вони можуть бути покликані на військову службу лише у добровільному порядку.

Зимові канікули деяким школярам скоротили

У більшості українських школярів зимові канікули стартували 25 грудня. Проте у Харкові та Хмельницькому канікули почнуться 30 грудня, а в Кременчузі, Житомирі та Львові діти навчатимуться аж до 31 грудня.

NASA запустило на орбіту найбільший оптичний телескоп

Телескоп повинен допомогти дізнатися, як з'явилися перші зірки після Великого вибуху, вивчити десятки екзопланет і навіть знайти позаземне життя. Початок роботи телескопа запланований на літо 2022 року.

"Рошен" та ще 26 компаній призупинять виробництво солодощів

Кондитерські підприємства вже кілька місяців балансували на межі рентабельності через надвисокі ціни на газ. Протягом року ціна на газ зросла з майже 6 тисяч гривень до понад 73 наприкінці грудня. Такі ціни роблять виготовлення продукції невигідним.

Володимир Путін пригрозив США і НАТО

Росія вимагає від Сполучених Штатів і НАТО так званих гарантій безпеки – що до Альянсу не вступить Україна та низка інших країн. Тому президент Росії повідомляє, що не зволікатиме з "різними" відповідями, якщо США та НАТО не виконають його вимог.

В Україні розширять перелік безплатних медичних послуг

У програму медгарантій на 2022 рік додали 33 млрд грн. Зокрема, вона розшириться на програму "Доступні ліки". Туди пропонують включити препарати для лікування хвороби Паркінсона та захворювання легень. Пацієнти зможуть отримати електронний рецепт на такі ліки та забрати їх безоплатно в аптеці.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.