#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Україна
Головні новини
Новини дня

Підсумки дня з ІА "Погляд" за п'яницю, 21 січня (ВІДЕО)

21.01.2022
Головні новини за сьогодні.

Інформаційна агенція "Погляд" підготувала підбірку найважливіших подій п'ятниці, 21 січня.

Спроба Росії окупувати Харків стане початком широкомасштабної війни

Президент України Володимир Зеленський вважає, що спроба військ Російської Федерації окупувати Харків стане початком широкомасштабної війни.  При цьому він додав, що Російська Федерація теж зазнає втрат, якщо її війська перетнуть кордон України.

Росія не проти присутності США на переговорах щодо Донбасу

У Міністерстві закордонних справ Росії погодилися, щоб для врегулювання конфлікту на Донбасі приєдналися США. Там уточнили, що присутність американців у переговорному процесі позитивно вплине на реалізацію мирних домовленостей.

Володимир Зеленський обурився санкційною політикою

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Захід повинен запроваджувати санкції проти Російської Федерації вже зараз, а не чекати, коли відбудеться можливе вторгнення російських військ на територію України.

У Броварах "замінували" усі школи та ТРЦ

Терорист повідомив, що заклав вибухові пристрої в усіх школах та торговельних центрах міста Бровари. Він вимагав викуп у розмірі 2 мільйонів гривень, інакше будуть підірвані усі об’єкти.

МВФ виділить 50 мільярдів доларів на екологію

Міжнародний валютний фонд створює фонд у 50 мільярдів доларів, який планують запустити до кінця 2022 року. Кошти зможуть отримати всі країни з низьким рівнем доходу, зокрема під вимогу підпадає й Україна. Фонд має на меті розв'язати довгострокові проблеми економічної стабільності.

У Києві просять підприємства перейти на дистанційну роботу

В КМДА закликали столичні підприємства перевести співробітників на дистанційну роботу. Все через стрімке збільшення кількості випадків COVID-19, що може свідчити про початок нової хвилі коронавірусу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.