Україна
Головні новини
Новини дня

Підсумки дня з ІА «Погляд» за четвер, 6 січня

Головні новини за сьогодні.

Підсумки дня з ІА «Погляд» за четвер, 6 січня - зображення

Інформаційна агенція «Погляд» підготувала підбірку найважливіших подій четвер, 6 січня.

МОЗ схвалило бустерну вакцинацію для всіх українців від 18 років

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко підписав наказ про введення бустерної дози вакцини проти COVID-19 для всіх вакцинованих віком від 18 років, незалежно від того, якою вакциною вони щепилися.

Суд арештував усе майно Петра Порошенка

Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про накладання арешту на майно п’ятого президента та лідера "Європейської солідарності" Петра Порошенка у справі про державну зраду. Адвокати Порошенка мають намір подати апеляцію та заявляють, що таке рішення суду – це порушенням усіх процедур.

Президент України підписав закон про трансплантацію

Українці тепер можуть через портал «Дія» дати згоду або незгоду на пожертву своїх органів для трансплантації у випадку смерті. Також законом передбачається, що всі трансплантації в Україні будуть оплачуватися з держбюджету, і для пацієнта вони будуть цілком безплатними.

ОДКБ вводять війська в Казахстан

Організація Договору про колективну безпеку направила військову допомогу до Казахстану за запитом президента Казахстану. Головним завданням ОДКБ стане охорона державних та військових об'єктів, сприяння силам правопорядку на території Казахстану, де зараз проходять масові протести.

Українські COVID-сертифікати визнали вже 60 країн світу

Українські COVID-сертифікати визнали ще шість країн світу, а саме Ліван, Чорногорія, Тайвань, Уругвай, Туніс і Таїланд. Під час перетину кордону з цими країнами можна використовувати цифровий COVID-сертифікат, отриманий в «Дії».

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.