Новини
Новини Київської області
Васильків

Підозрюваного у вбивстві байкера перевели з психіатричного закладу на Васильківщині до СІЗО


Чоловіка, якого підозрюють в умисному вбивстві мотоцикліста на Харківському шосе в Києві в травні 2017 року, 4 жовтня перевели з психіатричної лікарні, що в смт Глеваха Васильківського району, до слідчого ізолятора.

Підозрюваного у вбивстві байкера перевели з психіатричного закладу на Васильківщині до СІЗО

Підозрюваний у вбивстві мотоцикліста чоловік за рішенням суду та на підставі судово-психіатричної експертизи майже 2 роки він перебував у психіатричному закладі у Глевасі на Київщині, звідки він часто тікав. Під час чергової втечі в травці цього року його було затримано в одному з торгівельних центрів Васильківського району.  

У зв’язку з цим прокуратурою було ініційовано проведення ще однієї  судово-психіатричної експертизи, результати якої засвідчили, що на теперішній час підозрюваний будь-якими психічним захворюванням не страждає. Тож прокуратура подала до суду клопотання з проханням змінити підозрюваному  запобіжний захід з поміщення до психіатричного закладу на тримання під варту, а також припинити провадження про застосування відносно нього примусових заходів медичного характеру та направити матеріали кримінального провадження в прокуратуру для складання обвинувального акту. 

Клопотання Київської місцевої прокуратури №2 Дарницький районний суд Києва повністю задовольнив.  

Повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва