Підліток напоровся на металевий штир: в Ірпені рятувальники зняли хлопця з кованої огорожі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Irp-shtyr-1.jpg)
Ірпінські рятувальники прийшли на допомогу підлітку, який напоровся на металевий штир кованої огорожі. Гідравлічними ножицями вони вирізали її елемент, зняли постраждалого та передали медикам.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Irp-shtyr-2.jpg)
30 травня о 21:36 до диспетчерської служби повідомили, що в Ірпені по вул. Тищенка підліток, перетинаючи металеву ковану огорожу, наткнувся на її гостру частину.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/06/Irp-shtyr-3.jpg)
Рятувальники гідравлічними ножицями вирізали елемент огорожі, зняли постраждалого та передали медикам «швидкої».