Підкилимні ігри: ЗЕ-команда «прошерстила» виборчі списки у Гостомелі
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/Gost-Slugy-0.jpg)
Колишня заступниця керівника Гостомельського штабу партії «Слуга народу» (очолював Сергій Возний) з організаційної та медійної роботи Юлія Каро розчарована діями обласного штабу партії. Звідти надійшли вказівки включити до списку кандидатів у депутати шістьох осіб. Деякі з них начебто замішані у корупційних діяннях. За незгоду з обласним штабом з’явився новий список (перший номер – депутат ГСР Юрій Марчук), який подали до ТВК.
Каро розповідає, що йшла злагоджена робота гостомельського штабу, яку контролювали керівники партії. Але згодом розпочалися підкилимні ігри.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/Gost-Slugy-skr.jpg)
Із обласного штабу надійшли вказівки включити до списку кандидатів у депутати шістьох осіб. З’ясувалося, що деякі з них, за словами Каро, замішані у корупційних діяннях. Повідомили про це обласне керівництво.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2020/09/Gost-Slugy-skr-1.jpg)
Після відмови з’явився новий список, на чолі якого став депутат ГСР Юрій Марчук, а також до нього увійшли рекомендовані особи. 22 вересня його швидко подали до ТВК і ухвалили.
«Сергій Возний, що мав офіційний штаб у Гостомелі, із яким працювали в області, районі, всі ці люди, що дійсно гідні бути представниками Гостомельської ОТГ від ЗЕ-команди, – залишилися одночасно не при справах! Без пояснень, без попереджень!» – зазначає Каро.
«Погляд» і надалі слідкуватиме за цією ситуацією у Гостомелі та вивчатиме аргументи різних сторін.