Новини
Гостомель
Київщина-суспільство
Вибори

Підкилимні ігри: ЗЕ-команда «прошерстила» виборчі списки у Гостомелі


Колишня заступниця керівника Гостомельського штабу партії «Слуга народу» (очолював Сергій Возний) з організаційної та медійної роботи Юлія Каро розчарована діями обласного штабу партії. Звідти надійшли вказівки включити до списку кандидатів у депутати шістьох осіб. Деякі з них начебто замішані у корупційних діяннях. За незгоду з обласним штабом з’явився новий список (перший номер – депутат ГСР Юрій Марчук), який подали до ТВК.

Каро розповідає, що йшла злагоджена робота гостомельського штабу, яку контролювали керівники партії. Але згодом розпочалися підкилимні ігри.

Із обласного штабу надійшли вказівки включити до списку кандидатів у депутати шістьох осіб. З’ясувалося, що деякі з них, за словами Каро, замішані у корупційних діяннях. Повідомили про це обласне керівництво.

Після відмови з’явився новий список, на чолі якого став депутат ГСР Юрій Марчук, а також до нього увійшли рекомендовані особи. 22 вересня його швидко подали до ТВК і ухвалили.

«Сергій Возний, що мав офіційний штаб у Гостомелі, із яким працювали в області, районі, всі ці люди, що дійсно гідні бути представниками Гостомельської ОТГ від ЗЕ-команди, – залишилися одночасно не при справах! Без пояснень, без попереджень!» – зазначає Каро.

«Погляд» і надалі слідкуватиме за цією ситуацією у Гостомелі та вивчатиме аргументи різних сторін.