«Під градусом» і з застреленим лебедем: на Київщині упіймали браконьєрів
На Київщині правоохоронці продовжують виявляти браконьєрів, які порушують закон.
![«Під градусом» і з застреленим лебедем: на Київщині упіймали браконьєрів](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/WhatsApp-Image-2019-10-06-at-14.10.39.jpeg)
Зокрема, на Канівському водосховищі під час патрулювання працівники водної поліції Переяслав-Хмельницького відділу затримали чоловіків, які в стані алкогольного сп’яніння кермували човном, мали гладкоствольну рушницю та заборонені засоби для вилову риби (сітки), а також везли з собою застреленого лебедя.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/WhatsApp-Image-2019-10-06-at-14.35.02.jpeg)
Працівники поліції та єгерської служби склали адміністративні протоколи, зокрема за ст.130 (кермування засобом у стані алкогольного, наркотичного чи ж іншого сп’яніння) Кодексу України про адміністративні правопорушення. У якості речових доказів поліція вилучила рушницю та заборонені засоби (сітки) для вилову риби.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/WhatsApp-Image-2019-10-06-at-08.52.55.jpeg)
Інший випадок браконьєрства стався на Вишгородщині. Там чоловіки рибалили на забороненій для риболовлі території – під греблею Вишгородської ГЕС. Цим вони нанесли державі збитків на 4422 грн.
За повідомленням Поліції в Київській області