Переяславщина: спалювання сухостоїв спричинило 5 пожеж
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/10/o_1dobn29jsn56oj6di31lo8p386g.jpg)
Людське невігластво продовжує завдавати шкоди. Так згідно слів інспектора Дениса Порохні із 21 по 29 жовтня вогнеборці ліквідували п’ять таких загорянь. Зокрема, суха трава горіла в селі Стовп’яги та в місті на вулицях Петропавлівській і Героїв Дніпра. У Лецьках невідомі підпалили очерет, вигоріла площа 0,5 гектара. У Стовп’ягах горів торф на площі 0,1 га.
Ще одна пожежа сталася 24 жовтня в місті на вулиці Комарова. У приватному дворі загорілися дрова, вогнем знищено куб деревини.