Новини
Суспільство
Україна-суспільство

Перевірки систем опалення: рятувальники проводять рейди у приватних будинках (ВІДЕО)

Рятувальники інформують людей про те, як запобігти нещасних випадків та дають поради щодо експлуатації печей, газових котлів та електричних опалювальних приладів.

Мешканці приватних будинків все частіше переходять з газового опалення на пічне. Грітись дровами виходить дешевше і надійніше, та не завжди безпечно. Тож рятувальники проводять профілактичні рейди на справність та безпечність опалювальних систем.

Але не лише користувачі пічних систем опалення мають пам’ятати про правила пожежної безпеки. Ризик пожеж є і в тих, хто експлуатує газові котли. Хоча рятувальники щороку проводять профілактичні рейди серед населення та нагадують правила експлуатації систем опалення - на жаль, кількість пожеж через недотримання пожежної безпеки щороку зростає.

Тож рятувальники інформують людей про те, як запобігти нещасних випадків та дають поради щодо експлуатації печей, газових котлів та електричних опалювальних приладів. Хоча саме електричним опаленням українцям взагалі не радять користуватись, через велике навантаження на електромережі.

Нагадаємо, в Бучанському районі планують розгорнути 550 пунктів екстреного прихистку з ліжками та обігрівачами. Також пункти тимчасового розміщення будуть обладнані душовими, туалетами, основними наборами туалетних приладь і спільними місцями для збору або прийому їжі.

Також "Погляд" повідомляв про те, що на Київщині запрацював штаб реагування на надзвичайні ситуації під час опалювального сезону.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.