Новини
Буча
Суспільство
Київщина-суспільство

У Бучанському районі планують розгорнути 550 пунктів екстреного прихистку з ліжками та обігрівачами

Також пункти тимчасового розміщення будуть обладнані душовими, туалетами, основними наборами туалетних приладь і спільними місцями для збору або прийому їжі.

У Бучанському районі планують розгорнути 550 пунктів екстреного прихистку з ліжками та обігрівачами - зображення

ЄС запускає програму надання екстреного прихистку у зимовий період для України та збільшує гуманітарну допомогу нашій країні на 175 млн євро. Про це повідомили в Telegram-каналі Верховної Ради України в п’ятницю, 21 жовтня, посилаючись на слова комісара ЄС з питань гуманітарної допомоги та управління кризовими ситуаціями Янеза Ленарчича, який вчора відвідав Україну.

"Буде розгорнуто 500 пунктів тимчасового розміщення у Рівненській області, 550 у Бучанському районі – на додаток до 1000 ліжок – та 600 у Харківській області в Україні", –

Верховна Рада України

Зазначається, що пункти тимчасового розміщення будуть обладнані душовими, туалетами, основними наборами туалетних приналежностей і спільними місцями для збору або прийому їжі. Кожен пункт може прийняти до п’яти осіб і повністю обладнаний ліжками та обігрівачами.

Нагадаємо, в середині червня повідомлялося, що ордери на проживання у модульних містечках у Бучі отримали 47 родин. Також на початку червня модульне містечко відкрили в Бородянці.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.