Переможці «Чорноморських Ігор 2019» заспівали пісню «Новорічна» на національному каналі (ВІДЕО)
На Музичному телеканалі М1 відбулася прем’єра пісні «Новорічна» від переможців «Чорноморських Ігор 2019».
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/12/24_pisnya.jpg)
Музику для пісні написала талановита співачка із Бородянки Софія Жукова, яка в цьому році на фестивалі посіла І місце у категорії «Вокалістки 14-16 років» з власною піснею «Неформатна». Детальніше про «неформатну» призерка – у сюжеті ІА «Погляд».
– Пісня «Новорічна» народилася буквально місяць тому. Спочатку я написала музику, а моя мама Олександра Жукова написала текст. Аранжування зробив талановитий музикант Михайло Клименко, а виконували ми разом з усіма переможцями у своїх категоріях Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри 2019, – розповіла журналістам ІА «Погляд» Софія Жукова.
Пісню виконали Соломія Лень, Аня Ткач, Поліна Харченко, Артур Галас, Daniel Okaro, учасниця гурту «РінСен» Терещенко Діана та володарка Гран-прі фестивалю Валерія Фурман.
– Коли надійшло запрошення виконати у прямому ефірі авторську пісню «Новорічна», звичайно, мені було дуже і дуже приємно і почесно. Окрім цього, я дуже відповідальна до творчого і робочого процесу, тому безпосередньо приймала участь в роботі над піснею. І я дуже дякую всім дітям – друзям з «Чорноморських Ігор», що ми заспівали разом і подарували новорічний святковий настрій. Пісня вийшла такою світлою, щирою і теплою завдяки тому, що всі були щирими і небайдужими до результату, – поділилася Софія.
Кожен з учасників вірить,що новий рік принесе ще більше нових можливостей для того, аби дарувати свою творчість всім, адже коли віриш – обов’язково досягнеш.
– Я дуже вдячна команді «Таврійських Ігор» та команді музичного телеканалу М1 за здійснення наших дитячий мрій. Дуже важливо розуміти, що є люди, які небайдужі до того, що ти робиш, що створюєш. Нам, підліткам, важливо знати, що у кожного є шанс показати свою творчість і отримати оцінку та поради. Я безмежно вдячна долі, що звела зі справжніми професіоналами у музичному просторі. Звичайно, пошук свого стилю в мене ще тільки розпочався. Я пишу і співаю різну музику – від фольку до року. І «Новорічна» – це мій творчий експеримент, який підтримали багато прекрасних людей. Є у цій пісні такі слова: «Якщо ти віриш – все збувається! Якщо ти віриш – досягнеш! Дива в житті зустрічаються, якщо ти з друзями ідеш…» Це дійсно так. Віра наша в те, що робиш, і віра в нас творить дива. Бажаю, щоб мрії всіх дітей здійснилися! Бажаю зустрічати тільки справжніх друзів і йти з ними разом до здійснення цих мрій! – побажала талановита співачка з Бородянки всім українцям.