#міська рада #міська рада #Розслідування #ірпінь #Карплюк #міська рада #Розслідування #Діти #ірпінь #міська рада #Освіта #ірпінь #екологія #ірпінь #історія #міська рада #Освіта #ирпень #Діти #ірпінь
Новини
Біла Церква
Кримінальні новини

Педофіла-ґвалтівника з Білоцерківщини відправили до в’язниці на 15 років

24.11.2021 6 Бобрик1 Юлія1 0

Це найсуворіше покарання, передбачене ч. 4 ст. 152 КК України.

pixabay.com

Про це повідомила Київська обласна прокуратура.

Суд визнав винним мешканця Київщини у зґвалтуванні 8-річної дитини і засудив до 15 років позбавлення волі.

Відомо, що трагедія трапилася у серпні 2018 року в одному із сіл Білоцерківського району. Чоловік прийшов до знайомої, коли вдома не було господині, скориставшись цим, схопив 8-річну дівчинку, відніс до городу і на очах 5-річного брата зґвалтував її.

Обвинувачений у скоєному так і не зізнався, проте його винуватість таки вдалося довести і тепер його засуджено до найсуворішого покарання, передбаченого санкцією ч. 4 ст. 152 КК України.

Нагадаємо, на Київщині псевдоенергетика посадили до в’язниці на 5 років. Натомість у Білій Церкві чоловіка, який погрожував підірвати будинок, взяли під варту.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.