Пазл не склався: ноу-хау від броварських майстрів
У Броварах зараз справжній "тротуарний бум" і це радує, місто облаштовується та осучаснюється… А разом з тим запроваджуються різноманітні ноу-хау. Бровари скрізь хочуть вирізнятися оригінальністю.
Ось світлина, про чергову "новітню" технологію від броварських майстрів - вкладання пішохідних тротуарів ФЕМ-плиткою, що розлетілася Україною. Як пишуть у мережі "Фейсбук" очевидці, дві бригади розпочинають облаштування доріжки плиткою з двох протилежних сторін, а потім всі з нетерпінням чекають, що "пазл" вдало складеться.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/61834199_318367245765206_6563573419793711104_n.jpg)
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Screenshot_15.png)
"Контакт-центр" міста Бровари звернувся за роз'ясненнями до Управління житлово-комунального господарства Броварської міської ради і отримав відповідь:
"Капітальний ремонт внутрішньоквартальних міжбудинкових проїздів та тротуарів по вул.Київська 294, 296, 296А та вул.Гагаріна 1, 3 проводять дві підрядні організації, відповідно до затверджених проектів. На даний час, роботи ще тривають і в подальшому, зафіксована на фото проблема буде усунена. Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей…".
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/06/Screenshot_14.png)