Блоги

Павло Нетесов: "Ми нічого не можемо зробити... Ми нічого не вирішуємо"

Саме так відповідають росіяни, яких запитують про війну, яку вони принесли усі разом у нашу Україну.

Павло Нетесов:

Саме так відповідають росіяни, яких запитують про війну, яку вони принесли усі разом у нашу Україну.

У мене інший досвід. Я вважаю, що кожна людина спроможна змінити СВІТ, навколо себе так точно.

Тому я не чекаю перемоги, я не чекаю, що хтось знайде усіх зниклих безвісти, витягне усі трупи з поля бою, поверне усіх викрадених рашистами українськіх дітей до дому.

Я веду боротьбу там де бачу, що можу щось зробити. Можу наблизити омріяну нами перемогу над ворогом.

На цьому шляху є дуже важливий етап. Важливо щоб через деякій час з тобою поруч встали інші...такі самі як ти звичайні люди, а хтось з не зовсім звичайних помітив цей рух вперед та підтримав.

Хоча у більшості випадків достатньо, щоб такі просто не заважали.

А ще є маркери по яких я чітко бачу наскільки важлива справа, яку ми разом робимо, наскільки глибоко ми зачепили питання над яким працюємо.

Павло Нетесов:

Ось вам один приклад. У центрі нашого міста стоїть дві автівки розстріляні російськими окупантами. Київ Михайлівська площа.

Їх вже десяткі разів показували по телебаченню, біля них були мабуть тисячи киян та гостей столиці України. Сотні поважних іноземних делегацій та десятки відомих особистостей. Міністр Оборони України Олексій Резніков, Міністр внутрішніх справ України Деніс Монастирський,

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова, Прокурор Міжнародного кримінального суду Карім Хан, Прем'єр-міністр Великої Британії Боріс Джонсон разом с Президентом України Володимиром Зеленським, Посол Сполучених Штатів Америкі в Україні Бріджит Брінк та багато багато інших. Усі ви бачили стан цих авто, знаєте що там постраждали люди а тепер питання маркер:

Чи зафіксований цей злочин, чи є кримінальне впровадження?

Люди, родина яка постраждала від російських військових, вони досі лікуються за кордоном та намагаються повернутися до нормального фізичного стану. Вони не могли цього зробити самі!

Залишу це питання у повітрі. Від себе можу впевнено саме зараз сказати- зробив усе що міг зробити.

Можна зробити як росіяни-нічого. Можна взагалі не прмітити а можна відкрити справу та згодом притягнути винних до відповідальності...

Якщо це раніше за наших правоохоронців не зроблять вояки Збройних Сил України.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.