#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
Буча
Суспільство
Україна-суспільство
Київщина-суспільство
Подорожі

Паломництво для родин загиблих Героїв: бучанці подорожують святинями Галичини та Буковини

13.08.2020 Погляд

Для родин загиблих на російсько-українській війні Героїв із різних куточків нашої країни організували паломницьку подорож до святинь Галичини та Буковини. До неї долучилися й бучанці.

Життя для рідних полеглих мужніх воїнів розділилося на до і після. Війна на Сході України вирвала із родин найдорожчих людей – синів, чоловіків, братів, батьків.

У своєму горі вони чудово розуміють одне одного і впевнені, що разом легше пережити непоправну втрату.

Із Бучі до подорожі долучилися родини загиблих: мама Олександра Єрощенка – Наталія Дубчак, сестри Віталія Гончарука – Олена Печкурова та Василя Антоненка – Світлана Антоненко, Надія Присухіна, Анатолій Пасічник – батько Віктора Пасічника. А також ірпінці.

Під час паломництва його учасники відвідають святі місця, проведуть спільні панахиди з родинами загиблих Коломиї, Чернівців.

Цей захід організував Департамент військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ у рамках проекту духовної та психологічної підтримки родин загиблих.

Джерело: пресслужба Бучанської міської ради