Ольга Василевська-Смаглюк: Ситуація навколо будівництва паркану в селі Осещина
![Ольга Василевська-Смаглюк: Ситуація навколо будівництва паркану в селі Осещина Ольга Василевська-Смаглюк: Ситуація навколо будівництва паркану в селі Осещина - зображення](/storage/resized/lg/news/9582e878-cef1-4e18-ab91-ff3d6d5d296a/b7450187-6022-471b-8bb6-430252a7e1cd.jpg)
Як я вже повідомляла раніше, за даними публічної кадастрової карти України неозброєним оком видно те, що зведення паркану відбулося не на території вищезгаданого заміського клубу, а за його межами, тобто на земельній ділянці комунальної форми власності.
Однак, аби розставити всі крапки над «і», я скерувала відповідне депутатське звернення до Вишгородського міського голови з вимогою надати інформацію щодо погодження або непогодження останнім будівництва цього паркану.
І у відповідь я отримала те, що ані, Вишгородська міська рада, ані виконкомом жодних погоджень не надавали. Тобто фактично відбулося самозахоплення території.
![Ольга Василевська-Смаглюк: Ситуація навколо будівництва паркану в селі Осещина Ольга Василевська-Смаглюк: Ситуація навколо будівництва паркану в селі Осещина - зображення](/storage/resized/lg/news/9582e878-cef1-4e18-ab91-ff3d6d5d296a/272919081_332611665542088_5471744068854118322_n.jpg)
Окрім цього, правоохоронцями спільно з представниками держгеокадастру та інженерами-геодезистами проведено комісійне обстеження, у ході якого також було підтверджено те, що це ніщо інше, як самозахоплення території.
![Ольга Василевська-Смаглюк: Ситуація навколо будівництва паркану в селі Осещина Ольга Василевська-Смаглюк: Ситуація навколо будівництва паркану в селі Осещина - зображення](/storage/resized/lg/news/9582e878-cef1-4e18-ab91-ff3d6d5d296a/272845198_332611718875416_1918051612324566136_n.jpg)
Наразі вже рахуються нанесені збитки, визначаються подальші кроки і досліджується питання знесення цього паркану, який обмежує видимість та огляд дороги, яка ще й до того має значні повороти, що, у свою чергу, може призвести до скоєння дорожньо-транспортних пригод.
Повторюсь, я тримаю цю справу на особистому контролі та буду інформувати про подальший розвиток подій.
Першоджрело за посиланням.
На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".
Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.
Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!
Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.