#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Ольга Фесік: Війна росії проти України. Відсіч.

31.03.2022
Росіяни перейшлии під Києвом у тактичний відступ не тому, що там про щось домовилися і не тому, що якась мирна угода обговорюється. А тому, що просто усвідомили, що під Києвом їхнє оточення захлинулося.

Ольга Фесік: Війна росії проти України. Відсіч. - зображення

Росіяни перейшлии під Києвом у тактичний відступ не тому, що там про щось домовилися і не тому, що якась мирна угода обговорюється.

А тому, що просто усвідомили, що під Києвом їхнє оточення захлинулося.

Тому російське командування, як говориться в старому прислів’ї «не хочеш срати, не мучай дупу», переорієнтують зараз російські батальйонно-тактичні групи туди, де можуть досягнути хоч якихось успіхів. А це означає Ізюм, ООС, Херсон та інші.

Ольга Фесік: Війна росії проти України. Відсіч. - зображення

Мені неприємно бачити переможні реляції, коли ми отримали одну з найперших тактичних перемог, адже тільки тим хлопцям, які воювали і бачили як гинули їхні побратими, відомо наскільки втомлені і знекровлені бойові частини, скільки у нас поранених, а в нас ще стільки роботи.

Ольга Фесік: Війна росії проти України. Відсіч. - зображення

Маріуполь, Ізюм, Бердянськ, Херсон, знищення ще доволі небезпечного угрупування під Черніговом — стануть наступним кроком, дуже важким кроком, на якому ми втратимо велику кількість наших воїнів. Так, ми знищуємо росіян, але треба розуміти, що в них гине біошлак, а ми втрачаємо справжніх синів України! І ситуація за деякими напрямками у нас дуже, дуже непроста.

Мені болить Маріуполь, мені болить мій 503 батальйон, мені болить, коли я згадую інші підрозділи, де загинули мої друзі і знайомі, і я розумію, що народ, який накачали переможними реляціями спікерів не усвідомлює, яким героїзмом і якими зусиллям ми добилися того, що є зараз, а відпочивати немає часу, потрібно йти далі.

Війна продовжується, РФ ще не сказала своє останнє слово.

Тому видихаємо і йдемо далі. Немає часу радіти і обговорювати нинішній крок, як щось основоположне. Нам потрібна зброя, нам потрібні бійці, війна продовжується.

І якщо ми зараз дамо слабину — війська РФ знову будуть під Києвом, навіть не сумнівайтесь. Росії потрібна перемога над Україною. Вони просто змінюють тактику. І нам у цій нав’язаній грі потрібно перемогти. І цей момент ще не скоро настане.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.