#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Блоги

Ольга Фесік: Росія визнала, що воює на Донбасі

24.12.2021
Оприлюднені докази російської участі у війні проти України і того, що цілі частини Збройних сил РФ перебувають на Донбасі.

Ольга Фесік: Росія визнала, що воює на Донбасі - зображення

Росія визнала, що воює на Донбасі. Вимагаємо від Зеленського ініціювати ТЕРМІНОВЕ скликання Ради безпеки ООН.
Оприлюднені докази російської участі у війні проти України і того, що цілі частини Збройних сил РФ перебувають на Донбасі.

Як не дивно, але докази того, що ми воюємо з регулярними силами РФ, надала сама (!) Росія.

Російський суд визнав, що збройні сили РФ воюють на території України.
Поки російські пропагандисти розповідають, що "ихтамнет", російські суди офіційно та публічно визнають, що "их там есть".

Кіровський суд у Ростові визнав, що росіяни воювали на Донбасі.
У судовому рішенні йдеться про якогось чолов'ягу, який брав хабарі у водіїв, які везли продовольство російським частинам на Донбас.

Ольга Фесік: Росія визнала, що воює на Донбасі - зображення

От що написано у вироці суду:

"Данное продовольствие предназначалось для отправки в воинские части Вооруженных сил РФ, дислоцирующихся на территории ДНР и ЛНР".

Тобто російський суд, "в трезвом уме и твёрдой памяти" пише, що так, російські частини є на Донбасі. І росіян, які приїхали вбивати українців, там багато.
Це легко читається у тому ж вироці суду. Військовим частинам везли запаси на 70 вантажівках. Вартість такої колони 130 мільйонів рублів. Сумарний об'єм продовольства — близько 1300 тонн. Не виглядає, як сухпайок для донбаських шахтарів, які повстали проти київської хунти, так же ж?
Це — офіційний документ, який видав офіційний російський державний орган, він зафіксував, що офіційні частини Збройних сил РФ офіційно перебували на Донбасі.

Це просто подарунок для Зеленського і для всієї України.
Ми вважаємо, що це фактично подарунок для нашої влади, аби показати всьому світові, що росіяни на Донбасі є, що вони їдять по 1300 тонн борошна та консерв, які їм привозять на 70 вантажівках із Росії, а по дорозі якийсь мужик ще й на цьому заробляє, за що отримує вирок у суді.
Тому. Вимагаємо від Зеленського ініціювати скликання Ради безпеки ООН з цього питання.
Донести до наших міжнародних партнерів факт того, що Росія визнала, що воює проти України. 

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш  Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.