Блоги

Олена Холодовська: Як зараз себе почуває найвідоміший будинок Київської області "ІРПІНСЬКІ ЛИПКИ"?!

20.11.2022
Він ще стоїть, власними силами мешканців #saveirpinskilypky та фізичною допомогою волонтерів Сміливі відновлювати розчищений від наслідків руйнувань після бойових дій та наполовину законсервований на зимування.

Олена Холодовська: Як зараз себе почуває найвідоміший будинок Київської області

Здавалося б, що ще потрібно щоб нарешті місцева влада Ірпінська міська рада мала єдину думку щодо подальшої долі будинку. Але не так сталось, як гадалось.

Заступники Мера Олександра Маркушина ніяк не можуть вирішити до кого їм краще - розумним чи гарним.

Олена Холодовська: Як зараз себе почуває найвідоміший будинок Київської області

Вони досі кажуть постраждалим власникам, що на зараз не вирішено чи підлягає будинок відновленню (!!!підлягає!!!), хоча ще 06.10.2022 я особисто надала мерії звіти разом із листом де ОСББ "ІРПІНСЬКІ ЛИПКИ" благає вжити заходи щодо консервації та подальшого відновлення будинку!

Зараз не надають людям АКТ про стан будинку, перешкоджаючи тим самим мешканцям отримати статус тимчасово переміщенної особи (будинок потребує капітального ремонту, до цього для проживання не придатний).

А саме найгірше, місцеві депутати кажуть що ми не просимо допомоги ні в кого.

Сергій Канюра, Олексій Кулеба, Олександр Маркушин та багато інших, ми всі добре розуміємо, в державі ще війна, наш будинок потребує багато коштів на відновлення, але хіба це дає вам право зовсім нічого не робити? 

Ви маєте вже знати: будинок ІРПІНСЬКІ ЛИПКИ за адресою м. Ірпінь, вул. Гостомельське шосе 24/1 має ІІ категорію руйнувань, він підлягає відновленню, співвласники потребують допомоги в цьому та тимчасовому проживанні тощо. Надавайте людям вже нарешті АКТи та не влаштовуйте це знущання з боку влади! Почніть хоча б дивитись в бік цього будинку, та міркувати як йому допомогти!

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!


Раніше ми розповідали. що Ірпінчани, чиї квартири постраждали від рук окупантів, не здаються і починають самотужки приводити будинок до ладу.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.