Блоги

Олександр Вдовиченко: Підготовка 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців напередодні повномасштабного вторгнення

20 лютого 2022 року комісія Командування СВ на чолі з генерал-майором Анатолієм Баргилевичем, прибула в 72 окрему механізовану бригаду імені Чорних Запорожців для перевірки готовності бригади до виконання бойових завдань.

Олександр Вдовиченко: Підготовка 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців напередодні повномасштабного вторгнення - зображення

Та в подальшому клопотанні перед вищим керівництвом на висування підрозділів в напрямку столиці! З надією все ж таки отримати дозвіл на висування!

Ввечері того ж дня, мене набрав побратим і запропонував зустрітися. Після дискусії і сперечань, я відчув що потрібно все-таки побачитися.

З авто разом з товаришем вийшов чоловік, далі діалог:

- Вітаю, часу мало, ОР-1 прибув?

- Ні…

- Джави привезли?

- Ні…

- Стінгери?

- Ні…

- Полковник, ти взагалі готовий битися за столицю?

- Як я нах можу битися за Київ якщо бригада в ППД!!!

- Як в ППД?

- Ось так!

- Бл… це срака…

- Повна…

- Комбриг, не підведи, БР буде!

- Дай Боже!

Когось Бог почув. З 21 лютого 2022 року Сім Два розпоча висування на Київ, із завданням вберегти столицю! Дякую всім хто пліч-о-пліч бився за Київ, ви Кращі Сини і Доньки України, Честь! В боях за Київ, є тільки Ми! Вічна памʼять Героям та Героїням. Спочивайте з Богом.

Живим, забути чвари і амбіції, стати в однострій і битися разом за існування Держави!

Ворог один - ка*ап…І він сука підступний…Не може здолати фронт, намагається зламати тил…Ми непереможні коли разом! Україна велика! Кожному знайдеться місце для подвигу і життя! То ж візьмемося за руки! Колись настане День!!! Слава Україні!!!

Олександр Вдовиченко: Підготовка 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців напередодні повномасштабного вторгнення - зображення
Олександр Вдовиченко: Підготовка 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців напередодні повномасштабного вторгнення - 1 - зображення
Олександр Вдовиченко: Підготовка 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців напередодні повномасштабного вторгнення - 2 - зображення
Олександр Вдовиченко: Підготовка 72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців напередодні повномасштабного вторгнення - 3 - зображення
72-ї ОМБр ім. Чорних Запорожців

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!

Олександр Вдовиченко

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.