Блоги

Олександр Трегуб: Українці та росіяни – не брати, а представники різних галактик

27.09.2022
Якби союз не розвалився, ми могли лишитись з ними. Бути серед них. Мені тоді було 5 років. Я не міг сповна оцінити ті події. А тепер мені бридко лише думати про те, що ми могли лишитись разом.

Олександр Трегуб: Українці та росіяни – не брати, а представники різних галактик - зображення

Якби союз не розвалився, ми могли лишитись з ними. Бути серед них.

Мені тоді було 5 років. Я не міг сповна оцінити ті події. А тепер мені бридко лише думати про те, що ми могли лишитись разом. Ділити спільну культуру.

Дивитись одні паради. Мати єдиний спорт. Читати тих самих ломів. Мати єдиних на всіх солов'йових.

Аналогов нє імєєт. Нам би так само брехали. Кидали би в нові Бучі. Тільки вже по ту сторону. Називали би чорне білим, зелене рожевим.

Іскандери грязі не бояться. Потєрь нєт. Нас би так само зневажав світ. Ми би так само не могли дивитись на себе в дзеркало.

Мені тоді було 5 років. Того ж року я пішов у школу вже вільної країни. Правду кажуть, щаслива пора — дитинство.

Першоджерело за посиланням.

На цій сторінці представлені насамперед думки автора, які можуть не збігатися з позицією редакції інформагенції "Погляд".

Ми публікуємо авторські матеріали передусім заради дискусії щодо важливих питань, бо віримо в силу громадянського суспільства і публічного діалогу.

Якщо вам є чим поділитися, чекаємо на ваші дописи. Пишіть!


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.