Новини
Війна з Росією

Окупанти продовжують розгортати війська в білорусі (ВІДЕО)

Відомо, що росіяни розгорнули близько 63 наметів в районі населеного пункту Бабуничі у Гомельській області.

Центр національного спротиву повідомляє, що російські загарбники продовжують розгортати свої війська в білорусі. Зазначається, що росіяни розгорнули близько 63 наметів в районі населеного пункту Бабуничі у Гомельській області. Загалом на території країни уже розміщено до 12 тисяч мобілізованих росіян. Збройні сили білорусі повністю забезпечують потреби російської армії.

Спротив зазначає, що фактично росіяни взяли під контроль спільне угруповання військ – а це є ще однією ознакою втрати білоруссю суверенітету.

Раніше, Центр національного спротиву з посиланням на дані білоруських партизан повідомляв, що росіяни перекинули до країни інженерні війська для будівництва казарм.

Нагадаємо, в Генштабі розповіли про дії в разі повторного наступу ворога з білорусі. Зокрема зазначили, що кожна дорога і стежина, ліси та пагорби стануть для ворога пасткою або неприємним сюрпризом.
Також на початку листопада повідомлялося, що в Київській області посилюють систему оборонних рубежів. Варто зазначити, що за даними британської розвідки, вторгнення росії з білорусі малоймовірне.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.