Новини
За кордоном
Російсько-Українська війна

Британська розвідка: вторгнення росії з білорусі малоймовірне (ВІДЕО)

За даними розвідки росія навряд чи зможе сформувати боєздатні формування заявленої чисельності, адже її сили сконцентровані в Україні.

Оголошення про розгортання російсько-білоруського угруповання військ у білорусі є спробою продемонструвати солідарність двох країн і переконати Україну відвести сили для охорони північного кордону.

Про це повідомляє Міноборони Великої Британії з посиланням на дані британської розвідки.

У повідомленні йдеться, що 14 жовтня лукашенко заявив, що до нового угруповання військ будуть залучені 70 тисяч білоруських військових і до 15 тисяч росіян.

Через день влада опублікувала відео, на якому нібито показано прибуття російських військ до білорусі. Однак, за даними розвідки росія навряд чи зможе сформувати боєздатні формування заявленої чисельності, адже її сили сконцентровані в Україні. Білоруські військові ж, швидше за все, зберігають мінімальні можливості для проведення складних операцій.

Нагадаємо, днями на білоруському кордоні помітили велике скупчення російської техніки. Натомість на початку жовтня повідомлялося, що в білорусь доставили іранські дрони-камікадзе.

Раніше також була інформація, що путін щодня тисне на лукашенка, щоб той розпочав збройну агресію. Також до цього стало відомо, що білорусь, ймовірно, готується приймати російські військові ешелони.


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.