Новини компаній

Огляд шин Goodyear EfficientGrip 2 SUV

На дорогах можна побачити дедалі більшу кількість позашляховиків та кросоверів.

Огляд шин Goodyear EfficientGrip 2 SUV - зображення

Щоб водій відчував себе в такому автомобілі в безпеці і міг керувати ним без проблем, ТЗ має бути «взуте» у гуму, що відповідає його класу. У літній період хорошим варіантом стануть шини Goodyear EfficientGrip 2 SUV https://shiny-diski.com.ua/uk/goodyear-efficientgrip-2-suv відомого американського бренду Гудієр. Вони представлені у всіх розмірах у магазині офіційного дилера цієї компанії «Шини та Диски».

Про шини Goodyear EfficientGrip 2 SUV

Ця модель гуми — результат застосування інноваційних методик у сфері виробництва шин Завдяки появі на ринку покришок Goodyear EfficientGrip 2 SUV власники авто з високим центром важкості отримали можливість укомплектувати колеса висококласною гумою. Для виготовлення цих покришок використовується гумова суміш високої якості, що включає термостійкі присадки. Такий захід забезпечує шинам:

 • точний відгук на кермо;

 • висока гнучкість;

 • тривалий термін експлуатації;

 • можливість протистояти високим температурам.

В автомобілі з покришками Goodyear EfficientGrip 2 SUV можна завжди почуватися впевнено та комфортно. Багато авторитетних автомобільних видань ставлять цю гуму на перші місця в рейтингах.

Плюси та мінуси покришки Goodyear EfficientGrip 2 SUV

Оскільки ця гума розрахована на легкові ТС із підвищеним центром тяжкості, шини наділені опцією розподілу навантаження. Завдяки цьому:

 • відсутня деформація шини під тиском;

 • підвищується рівень безпеки під час їзди на великій швидкості.

Високий рівень еластичності та гнучкості дозволяє покришкам підлаштовуватися під різні умови траси. Спеціальна конструкція автошин забезпечує при гальмуванні максимальний контакт колеса з дорогою та скорочення гальмівної колії. Використання гуми FuelSaving Technology створює ефект низького опору коченню. В результаті витрата палива знижується, що особливо важливо для кросоверів та позашляховиків. Це також позитивно впливає на екологію.

QuietTred Technology мінімізує вібрації та шуми завдяки оптимізованій будові каркасу автошини та унікальній геометрії її протектора. Хоча, на думку деяких користувачів, після розвитку швидкості, що перевищує показник 120 км/год, невеликий шум таки з'являється.

Протектор автошини Goodyear EfficientGrip 2 SUV

Використання вдосконалених поєднань каучуку та кремнію наділяють протектором Goodyear EfficientGrip 2 SUV високим рівнем:

 • фізичного опору зносу;

 • хімічна стійкість;

 • атмосферна стійкість.

Їздовий потенціал протектора виявляється в оптимальному шляху гальмування, можливості швидко набирати швидкість. Жорсткість, стійкість на швидкості та зниження акустичних виробок забезпечується кромковим поруч із високими боками, забезпеченими додатковими прорізами. Наявність замкнутих каналів для швидкого відведення води з контактної плями та оптимального профілю покришки убезпечує від ефекту аквапланування.

Чому варто вибрати гуму EfficientGrip 2 SUV

З характеристик, що виділяють автопокришки EfficientGrip 2 SUV на ринку, можна назвати:

 • Збільшена ширина центральної секції протектора. Це підвищує стійкість та жорсткість, покращує керованість.

 • Гумовий жорсткий шар, стійкий та «прилипаючий» асфальту за високих температур.

 • Високий рівень еластичності та м'якості, що зменшує знос протектора у важких дорожніх умовах.

Шини Goodyear EfficientGrip 2 SUV стійкі до зношування та деформації, мають великий робочий ресурс. Замовити такі вироби з доставкою по Харкову, до Львова, Києва та інших міст можна в інтернет-магазині «Шини та Диски».


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.