Обухівський район перший у рейтингу потопельників
Станом на сьогодні Обухівський район - один з лідерів Київської області за кількістю потопельників.
За цей рік у Київській області втопилися 85 людей. У цьому жахливому рейтингу, наш регіон - перший серед інших в Україні. Це навіть більше, ніж в областях, які мають вихід до моря.
Губернатор Київської області Михайло Бно-Айріян скликав Комісію з надзвичайних ситуацій. На комісії він закликав негайно посилити контроль та збільшити кількість обладнаних місць для купання. Особливо це стосується районів, де найбільше утоплених - Києво-Святошинський, Білоцерківський, Вишгородський , Миронівський та Обухівський.
![](https://www.poglyad.tv/wp-content/uploads/2019/08/60D98D01-2D49-44B9-A335-95264A9CC76A.jpeg)
Будьте обережними на водоймах, не купайтеся на підпитку та уважно слідкуйте за дітьми.