Російсько-Українська війна

Обстріл колонії в Оленівці: Кулеба закликав визнати росію державою-терористом (ВІДЕО)

Проросійські бойовики заявили про загибель 40 українських військовополонених, яких утримували в бараках Оленівської колонії, що на окупованій частині Донецької області. Ще 130 людей було поранено.

Проросійські бойовики заявили про загибель 40 українських військовополонених, яких утримували в бараках Оленівської колонії, що на окупованій частині Донецької області.

Ще 130 людей було поранено. Одразу після повідомлення російська сторона почала звинувачувати в загибелі військовополонених ЗСУ.

Нібито українські сили вдарили по колонії з HIMARS. Однак ніяких підтверджень, в тому числі фото- і відеодоказів, удару по колонії пропагандисти не надали.

Генеральний штаб ЗСУ заперечив причетність наших військових до обстрілу. Росія умисно вчинила цей злочин аби приховати тортури над полоненими, а також розстріли.

За словами Дмитра Кулеби російські військові умисно обстріляли колонію в Оленівці, у якій утримувались українські полонені, що призвело до численних жертв.

Міністра закордонних справ також закликав всіх партнерів жорстко засудити це брутальне порушення міжнародного гуманітарного права і визнати рф державою-терористом.

Провайдер Інтернет послуг Best - це Швидкісний інтернет у Милій та якісне Телебачення в Україні.

Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.