Баришівка та Березань
Російсько-Українська війна

Область героїв: історія оборони Баришівки (ВІДЕО)

319 днів повномасштабної війни показали, наскільки українці відважні та сильні. Нас усіх об'єднує одне бажання — вигнати ворога з нашої землі.

Військовий 114-ої бригади тероборони Київщини з позивним "Камаз" у цивільному житті працював водолазом-рятувальником. 24 лютого долучився до лав ЗСУ.

У лютому та березні він спільно з побратимами стояв на захисті рідного селища Баришівка. Тоді бійці знищили ворожі бойові машини піхоти та зупинили колону окупантів, що рухалася до населеного пункту. Після звільнення Київської області “Камаз” боронить нашу незалежність на сході країни.

Мужністю та звитягою наших людей, прагненням до Перемоги, боротьбою за незалежність щодня захоплюються в усьому світі.

Наша перемога має мільйон облич – військових та цивільних, які щосили наближають цей день. Це конкретні люди, такі як “Камаз”. Розповідаймо про наших героїв, пишаймося ними. Київщина – Область Героїв. Слава Україні!


Щоб першими дізнаватися про останні події Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал Погляд Київщина – Інформаційна Агенція. Також читайте нас у Facebook Погляд Київщина і дивіться на YouTube.