#Розслідування #сесія #Розслідування #ірпінь #Карплюк #Розслідування #Діти #екологія #ірпінь #Освіта #сесія #ірпінь #історія #Карплюк #сесія #екологія #ірпінь #історія #Освіта #ирпень
Новини
За кордоном
Політика

Нуланд: Росія може стягнути до України вдвічі більше сил (ВІДЕО)

08.12.2021
Потенційно це можливо на початку 2022 року.

 

Заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд заявила, що Росія здатна стягнути до України вдвічі більше сил, ніж зробила це минулої весни.

Вікторія Нуланд сказала, що зараз, за оцінкою США, Росія розмістила майже 100 тисяч військових поблизу північних, східних та південних кордонів України.

«Російські військові та розвідувальні служби продовжують розвивати здатність до рішучих дій в Україні після отримання відповідного наказу, можливо, на початку 2022 року», - зазначила заступниця держсекретаря США.

За її словами, США не відомо, чи ухвалив президент Росії Володимир Путін рішення атакувати Україну чи скинути її уряд, але однозначно відомо, що він продовжує нарощувати військовий потенціал для цього.

«Попри нашу невпевненість у точних намірах і термінах, ми маємо бути готові до всіх непередбачуваних обставин, навіть якщо ми підштовхуємо Росію до зміни курсу», - повідомила Вікторія Нуланд.

Нагадаємо, радник  президента США з національної безпеки Джейк Салліван повідомив, що Джо Байден заявив Володимиру Путіну, що якщо Росія піде на подальшу агресію, США та їхні європейські союзники відреагують на це серйозними санкціями.

Щоб бути першими у курсі найсвіжіших новин Київщини, України та світу – переходьте і підписуйтесь на наш Telegram-канал «Погляд Київщина – Інформаційна Агенція». Також читайте нас у Facebook «Погляд Київщина» і дивіться на YouTube.