Новини
Новини дня

Новини дня від 31.07.2019 Інформаційна агенція Погляд


Новини дня від 31.07.2019 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:

Одне будують, інше ламають. Приватний сектор в Ірпені прокидається під гуркіт колес камазів. В будинки летить дорожній пил, а на узбіччі лежить сміття, що випадає з машин, коли ті перекочуються з ями у яму. Та все було по-іншому ще півтора року назад. Жителі по вулиці 10-лінія мали рівну нову дорогу. Допоки вантажівки не обрали її маршрутом до будівництва. Куди вони їдуть і що про це думають місцеві жителі - бачила Аліна Кожух.

З 1 серпня у гіпермаркетах та торгових центрах мають бути громадські туалети. Це передбачено новими змінами у державних будівельних нормах. Санітарні кімнати повинні облаштовувати у всіх нових та реконструйованих великих супермаркетах з торговельною площею 2500 квадратних метрів і більше. При цьому мають бути окремі кабінки для чоловіків і жінок та столики для пеленання немовлят. Туалети також повинні бути зручними для людей з інвалідністю.

У Києві орудує серійний грабіжник. Працює завжди за однією схемою. Вистежує своїх жертв, заходить за ними до під'їздів, після чого б’є важким предметом по голові та знімає золоті прикраси. Обличчя не ховає та вільно пересувається містом. Його змогли записати камери спостереження. Відео жителі розмістили у соціальних мережах, щоб попередити жінок про небезпеку.

Зустріч провели, а сказати про неї забули. 30 липня до Ірпеня з робочим візитом приїздив начальник поліції Київської області, Андрій Небітов. Про це жителі Ірпеня дізналися із офіційної сторінки фейсбук поліції Київщини. Про що говорили і головне про що могли б поговорити дивіться далі в сюжеті Мілени Терещенко .

Палиці для здоров’я. У Вишгороді з’явились тренування зі скандинавської ходьби. Цей вид спорту нині найпоширеніший серед людей похилого віку в Європі. Він потребує лише бажання займатись та спеціальних палиць. Як сприймають спорт українці бачила Галина Камінська.

У шостому Апеляційному суді Києва відбулося засідання з розгляду скарги щодо протиправної бездіяльності виконавчого комітету Ірпінської ради та в. о. міського голови Анастасії Попсуй (змінила прізвище на Заблоцька) . Це стосується громадських обговорень проекту оновлення Генерального плану. Нагадаємо, що 30 листопада минулого року у міській раді незаконно прийняли важливий документ. Тоді , ці слухання обурили громаду, адже про них повідомили лише напередодні пізно ввечері. За годину до проведення усі місця були зайняті працівниками міської ради. А місцевих жителів не пустили до сесійної зали тітушки. Активісти одразу подали позов до суду, куди вже півроку ніхто із міських чиновників не ходить. Чи вдалося цього разу прийняти заключне рішення по справі - розкаже Марія Марчук.
__
Наш сайт https://www.poglyad.tv/
Наш канал Telegram https://t.me/poglyadkievregion
Наша сторінка Facebook https://www.facebook.com/poglyadirpin/