Новини
Новини дня

Новини дня від 06.06.2019


Новини дня від 06.06.2019 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтеся:


Жителів ЖК Синергія-2 відключили від інтернет-провайдера “БЕСТ”. Мешканці будинку, що несподівано втратили доступ до мережі, звернулися до сервісної компанії житлового комплексу із вимогою відновити підключення та пояснити причини самовільного втручання у роботу інтернет-провайдера. Що відбувалося під стінами житлового комплексу - бачили наші журналісти.


У Коцюбинському партія “Нові обличчя” афішувала про поповнення автопарку управління ЖКГ “Біличі” новою технікою. У мережу виклали фото, на якому показали нову газель та міні трактор із навісним обладнанням. Про те, що техніка в автопарку застаріла відомо давно. Впродовж останніх двох років незаконно відсторонена голова селища Ольга Матюшина, неодноразово ставила питання про придбання нових машин для комунальних підприємств. Проти - виступали саме депутати партії “Нових облич”. Тепер же - влаштували на купівлі техніки піар-кампанію.


У Києві на деяких столичних пляжах виявили перевищення вмісту кишкової палички. Про це заявив заступник голови Держспоживслужби Києва Дмитро Байраченко. Чи можна купатися у водоймах Приірпіння та як визначити небезпеку дізнавалася Марія Марчук.


Ми вже розповідали Вам про стихійне сміттєзвалище, що знаходиться у селі Наливайківка, що на Макарівщині. Як з'ясувалося, полігон працює незаконно вже понад 30 років. Жителі села вже майже рік оббивають пороги різних держ установ та інстанцій, аби ті закрили звалище. Тільки зараз їх почули. Голова Макарівської райдержадміністрації ініціювала зустріч, на якій вирішували подальшу долю сміттєзвалища. Детальніше про результати зборів розкаже моя колега Мілена Терещенко
Літо - час відпусток, дозвілля на свіжому повітрі та купання у водоймах. В Ірпені популярних місць для відпочинку на воді багато, проте не всі вони є безпечними для купання. У 2018 році п'ятеро людей загинули на стихійних водоймах у регіоні.
Якщо рятувального посту на водоймі немає, то у критичній ситуації варто викликати рятувальників ДСНС. Щоб витягти людину, вони застосовують так звані соломинки, що подаються потерпілому на відстані або рятівні кола. У свою чергу, під час купального сезону рятувальники приїжджають на пляжі та роздають листівки з інформацією про поводження на воді.


6 червня українці святкують День журналістики. Урочисто вручили нагороди за кращу журналіську працю і у приміщенні головного управління ДФС у Київській області. Відзначили і нас.
Вітаємо і ми колег-журналістів та усіх причетних до нашої професії і бажаємо творчого натхнення та більше гарних новин.