Новини
Новини дня

Новини дня від 02.07.2019


Новини дня від 02.07.2019 телеканалу Погляд. У цьому випуску Ви дізнаєтесь:


Київщина без голів. 1 липня за наказом президента Володимира Зеленського, звільнено ще трьох очільників на Київщині. З посади голови Обухівської районної адміністрації пішов Михайло Письменний, Вишгородська залишилась без В’ячеслава Савенко та Владислав Одинець склав повноваження голови Васильківської РДА у зв’язку закінченням строку повноважень попереднього Президента України. Імена нових голів адміністрацій поки що невідомі.


За ОТГ!. Під стінами Київської обласної адміністрації, громади сіл Віта-Поштової, Юрівки та Гатного провели мирну акцію. Вони хочуть об'єднатися в єдину громаду в рамках реформи децентралізації. За словами громади, чиновники КОДА, з незрозумілих причин затягують процес об'єднання.Під кінець акції до громади вийшов заступника голови керівника апарату КОДА В’ячеслав Кучер. В короткій бесіді з представниками сіл, він пообіцяв звернути увагу на проблему.


Чорнозем в Обмін на сміття. У Борисполі керівництво одного з підприємств не уклало договір з вивозу сміття і вирішило питання просто - вони закопали відходи. Працівники спочатку викопували чорнозем в мікрорайоні Сині Балки, а потім в ями скидали мішки зі сміттям. Поліція склала три протоколи. Нагадаємо, з 1 липня міська рада Борисполя підвищила тарифи на вивезення побутових відходів до 22 гривень на місяць з особи.


У Боярці шкідливі викиди в повітря. Норму перевищено. Мешканці Боярки скаржаться на роботу заводів - ТОВ “Водостічні системи”, “ВЕНТС”, “Еліт Декор” та “ЕргоПак”, які розташовані на території колишнього заводу “Іскра”. Викиди шкідливих речовин отруюють повітря і жителі прилеглих до промислової зони територій не мають чим дихати. Чому у Боярці люди живуть з зачиненими вікнами дізнавалась Аліна Кожух.


Бізнес на здоров'ї дітей. 90 продавців на Київщині покарали за продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім. Поліцейські ювенальної превенції задокументували 91-не порушення, та на кожне склали адміністративний протокол.Так за останні півроку без ліцензії на право роздрібної торгівлі залишилися 34 підприємства. А в держказну сплачено штрафів на суму майже 354 тисячі гривень.


П'яний за кермом. ДТП у Гостомелі. По вулиці Свято-Покровська зіткнулися два автомобілі марки Ford та Ваз . Водій ВАЗу перевірили на тверезість. Прилад драгер показав понад 1 проміле при допустимій нормі не більше 0.20. Водія чекає штраф у розмірі 10 тисяч 200 гривень.


Непозначена дорога. Опівдні, в Ірпені, на площі Антонова - ДТП. Туди водія вантажівки направив навігатор. Зрозумівши, що габарити не дозволять проїхати вузькою вулицею - водій став здавати назад, та зачепив припарковану іномарку. Учасники ДТП спілкуватись з журналістами відмовились. За словами очевидців, за червень місяць це вже 4 аварія на цьому місці. Ми шукали дорожні знаки, які б могли попередити водія великогабаритного транспорту про заборону проїзду, але їх не знайшли. Очевидець Олександр неодноразово піднімав це питання.


Фантомна архітектура Ірпеня. 1 липня в Україні відзначають День архітектури. Саме архітектори створюють місту неповторний образ, який або підкреслює його індивідуальність, або навпаки може зіпсувати. Іноді архітектурні рішення можуть бути доволі дивними та непродуманими. До цього свята наші журналісти поспілкувались з архітектором-містобудівельником про “обличчя” Ірпеня.